Şirketimizi Keşfedin

TEYMUR AMBALAJ

Un, Yem, Şeker, Gübre, Bakliyat, Tuz, Kömür, Bentonit, Kimya, Tekstil, Yalıtım, Sergi, Kepek, Küspe, Haşhaş gibi sektörlere hitap eden her en ve ebatta PP torba üretmektedir.

KAPSAMIMIZ

Sektörlere hitap eden PP torbalar üretir.

Taahhütlerimiz

Olağanüstü hizmet ve ürünler sunma

biz yaratıyoruz

Yüksek kaliteli, çevre dostu ürünler
TEYMUR AMBALAJ

lider bir üreticidiryüksek kaliteli ambalaj çözümleri

Şirketimiz, çok çeşitli sektörlere hitap eden yenilikçi ve sürdürülebilir ambalaj ürünleri üretmeye kendini adamıştır. Yılların deneyimi ve en son teknolojiyle, sektörde mükemmellik konusunda bir itibar oluşturduk.
Bag1

TEYMUR AMBALAJ’da müşterilerimize değer veriyoruz ve müşterilerimizin mümkün olan en iyi desteği ve memnuniyeti almasını sağlayarak olağanüstü müşteri hizmeti sunmaya kendimizi adadık. Yaptığımız işe tutkuyla bağlıyız ve size hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Bag2
background1
Hizmetlerimiz

Verilen özellikler

Güvenilir Paketleme Çözümleri

çeşitli sektörlere hitap eden yüksek kaliteli ve yenilikçi paketleme çözümleri için güvenilir kaynağınız

Sürdürülebilir Ambalaj Çözümleri

çevresel değerlerinizle uyumlu çevre dostu ambalaj ürünleri üreterek sürdürülebilirliğe kendimizi adadık.

Olağanüstü Müşteri Hizmeti

Ekibimiz, ürünlerimizden ve desteğimizden memnun kalmanızı sağlamak için üstün müşteri hizmetleri sunmaya kendini adamıştır.

ambalaj sektöründe yılların tecrübesine sahibiz

Yüksek kaliteli, yenilikçi ve sürdürülebilir ambalaj ürünleri üretme taahhüdümüz sayesinde mükemmellik konusunda itibar kazandık. Tecrübemiz, çeşitli endüstrilerin benzersiz paketleme ihtiyaçlarını anlamamıza olanak sağladı ve bu bilgiyi, her sektörün özel gereksinimlerini karşılayan paketleme çözümleri oluşturmak için kullanıyoruz.

Müşterilerimize son teknoloji ambalaj çözümleri sunmak için en son teknolojiyi ve sektördeki en son trendleri kullanarak ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Uzmanlardan oluşan ekibimiz, yaptığımız işe derin bir tutku besliyor ve kapsamlı deneyim ve uzmanlığımızla size hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz.

image_2023-04-04_170121012